28.05.2021

Діти області відвідали музичну виставу в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного

 

Справжнє свято відбулося вчора для дітей Одеської області: в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного Одеською обласною державною адміністрацією для них організовано перегляд чудової музичної вистави «Крижане серце». Близько 650 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, знаходяться під опікою та піклуванням, приїхали до Одеси і отримали задоволення від надзвичайного костюмованого дійства та гри артистів.

Вдячні керівництву обласної державної адміністрації, Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини облдержадміністрації за організацію вистави, Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністрації за забезпечення дітей солодкими подарунками, а також керівникам та працівникам місцевих органів влади та самоврядування за організацію транспорту й супровід.

Окремо варто відзначити адміністрацію театру, білетерів, які невтомно допомагали працівникам обласної служби розміщувати дітей, завдяки чому захід відбувся на найкращому рівні, а  також наших помічників з Регіональної дитячої ради при облдержамдіністрації

Вистава – це лише один із заходів, запланованих для дітей області з нагоди святкування Дня захисту дітей, попереду ще багато приємних сюрпризів та подарунків. Разом з тим, не забуваймо, що діти потребують уваги не лише раз у рік, тому спільна увага та зусилля мають бути спрямовані на їх захист та підтримку безперервно.