26.08.2020

Обговорили актуальні питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19

На минулому тижні в.о. начальника служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації Наталія Утюпіна в режимі відеоконференції провела нараду з начальниками служб у справах дітей районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Нарада була присвячена питанням реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 586 "Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Метою постанови є посилення відповідальності кожної територіальної громади, як органу опіки та піклування за виконання своїх повноважень щодо створення умов для утвердження в суспільстві сімейних цінностей, виховання відповідального батьківства та запобігання соціальному сирітству.

Під час наради були презентовані методичні рекомендації щодо впровадження вищезазначеної постанови, а також обговорені актуальні питання, пов’язані із захистом прав дітей, які повернулися у сім'ї з інтернатних закладів на період карантину.