06.04.2021

Підсумкова нарада служби у справах дітей обласної державної адміністрації

02 квітня служба у справах дітей обласної державної адміністрації під керівництвом Наталії Утюпіної провела підсумкову нараду за участю начальників служб у справах дітей райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад, директорів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей/притулку для дітей служб у справах дітей Одеської області.

До наради, яка відбувалася в онлайн-режимі, було запрошено також представників служб у справах дітей територіальних громад.

Окрім працівників обласної служби, які підсумовували результати діяльності служб за 2020 рік за профільними напрямки роботи, доповідали також начальник відділу ювенальної превенції ГУ НП України в Одеській області Віталій Капуляк та начальник служби у справах дітей Роздільнянської райдержадміністрації Наталія Шличок.

Виступи стосувалися питань ефективності роботи служб у 2020 році, кадрового забезпечення служб у справах дітей Одеської області в умовах проведення децентралізації, стану роботи з влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, жорстокому поводженню з дітьми, вчиненню навмисних самоушкоджень дітьми, взаємодії підрозділів ювенальної превенції та служб у справах дітей під час здійснення профілактичної роботи з дітьми, функціонування центрів соціально-психологічної реабілітації дітей/притулку для дітей служб у справах дітей. Також були визначені пріоритетні завдання та напрямки роботи на поточний рік.